Search | Statistics | User Listing Forums | Calendars | Albums | Quotes | Skins
MNBowlingForums
MNBowlingForums ->  Minnesota Bowling Forums -> Getting Started -> View Thread

You are logged in as a guest. ( logon | register )

Random quote: "You can take you thumb out of my [behind] Carmine" -Mrs. Dean Wormer
- (Added by: Administrator)


Televizyon İntenetten Canlı izleme
Jump to page : 1
Now viewing page 1 [25 messages per page]
View previous thread :: View next thread
   Minnesota Bowling Forums -> Getting StartedMessage format
 
nurinma
Posted 2019-07-24 3:51 AM (#54952)
Subject: Televizyon İntenetten Canlı izleme


New Bowler

Posts: 1

İnternette canlı televizyon izler misiniz? Bugün tüm kanalların yer aldığı bir site sunacağız.
Son yıllarda İnternetin televizyon sektörüyle karşı karşıya olduğunu görüyoruz. Netflix, Blu TV projeleri olarak iyi televizyona olan bağlılığımızı yitirdik. Televizyonlar eski günlerinde yaşamıyor olsa da, yayınlarda izlemeye değer birçok dizi ve program var. Son zamanlarda televizyonda popüler olan bazı diziler ve programlar var. Örneğin, Çukur ve Jet Sosyete gibi diziler, birçok insanın tekrar televizyon izleme arzusunu uyandırıyor. Beyaz Şov gibi programlar, yıllardır televizyondan ayrılmamamızın nedeni olarak gösterilebilir. Peki, televizyon kanallarını izlemek için gerçekten bir televizyona ihtiyacımız var mı?

Son yıllarda, İnternet’in güçlenmesiyle birlikte, ücretsiz ya da ücretli televizyon kanallarının birçoğu, İnternet’te canlı tv izle yapmaya başlamıştır. Bu yayınlara girmek isteyenler diziyi ve istedikleri programları izleyebilirler, ancak buradaki en büyük sorun, dizi ve filmlerin ne zaman yayınlanacağını bilmememizdir. 7 gün 24 saat canlı yayın yapan bu kanalların çok geniş bir yayın yayını var. Tüm bu yayınları tek bir yerden öğrenebilir miyiz?

Bu duruma bir çözüm bulmak istiyorsanız, canlitv.center, onlarca kanal içeren iletim iletimi sayesinde hangi gün ve saatin iletileceğini bilmediğiniz programları öğrenmenize olanak sağlar. Ek olarak, yayınla birlikte canlı bir yayın hizmeti sağladığından, istediğiniz kanalı canlı olarak izleyebilirsiniz. Özel paneli sayesinde CanliTV, en sevdiğiniz diziyi Kanal D'de izlemenize ve reklam başladığında sadece tek bir tıklamayla Survivor'ı TV 8'de izlemeye devam etmenizi sağlar.

Türkiye'nin özel yerel kanallar kentinden ulusal kanalları, televizyonun internet alışkanlıkları ile birleştirilmesini isteyen canlitv. Canlitv.center linkine gidebilir, sayfadaki TV kanallarına hızlı ve kaliteli bir şekilde erişebilir, programın yayın gününü ve saatini öğrenebilirsiniz.
Top of the page Bottom of the page
Jump to page : 1
Now viewing page 1 [25 messages per page]
Jump to forum :
Search this forum
Printer friendly version
E-mail a link to this thread

(Delete all cookies set by this site)
Running MegaBBS ASP Forum Software
© 2002-2020 PD9 Software